Andro İRC Cep Telefon Chat Girişi « sohbetodalari.com – chat, sohbet odaları, sohbet siteleri

Andro İRC Cep Telefon Chat Girişi

Andro İRC Cep Telefon Chat Girişi

Andro İRC Cep Telefon Chat Girişi

Andro İRC kolay bir şekil de artık ev ve iş yerleriniz de yada seyahat ve tatiller de nere de olursanız olun günün 7/24 saati akıllı Andro İRC Cep telefonlar sayesin de artık yazılı Java (tezt) görünümlü Chat ve sohbet odaları’na kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz.

Öncelikle Andro İRC uygulama hakkında biraz sizlere bilgi vermek istiyorum. Apple, Asus, Casper, General Mobile, HTC, LG, NOKIA, Samsung ve Sony gibi İphone Blacberry gibi Akıllı Cep Telefon’larınızda sizler de kolay bir şekil de Google Play Store adresin de uygulamayı Cep Telefonlar’ınıza kolay bir şekil de yükleyebilirsiniz.

Andro irc Cep Telefonlarınızla kolay ve üyeliksiz ücretsiz bir şekil de iOS (İphone) Akıllı cep Telefonlarınız sayesin de kolay bir şekil de irc Chat sunucular da sörf yapabilirsiniz. Cep Telefonlardan chat’e bağlanmak için yapmanız gereken çok basit.

andro-irc

Android için ilk önce Cep Telefonlarınızda İnternet paketinizin olması gereklidir. Daha sonra Google Play Store’ye giriş yapınız. Burada arama olarak irc Client Andro irc uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Burada Andro İRC diye arattığınızda karşınıza bir çok değişik isim de Android irc isimleri çıkabilir. Bunlardan başlıcaları Yaic Sebastian Kaspari ve Android irc uygulamalarıdır. Bu uygulamarı cep telefonlarınıza güvenli ve kolay ücretsiz bir şekil de kurabilirsiniz. Kurulumu yaptıkdan sonra giriş yapacağınız web site irc giriş sunucunun gerekli ip sunucu ismi ve port yazılımı hakkında makale anlatımımıza devam edelim.

Andro İrc uygulamasını inndirdik sonra örnek olarak gireceğiniz sunucu Ismini sohbetodalari.com irc sunucumuz olsun.

Yapmanız gerekenler aşağıda sıralanmıştır.

Andro İRC Kullanımı

Uygulamaya Server giriş adresi olarak : irc.sohbetodalari.com olarak ayarlamanız burada sadece biz sohbet sunucumuzu örnek verdik siz gireceğiniz sunucuya göre ismi değiştirip ayarlarsınız artık.

Daha sonra Sunucu düzenleme ve ayarlar için.

Başlık: Gireceğiniz sunucu ismi: Sohbetodalari

Ana Sunucu: Gireceğiniz irc Server : irc.sohbetodalari.com

Bağlantı Noktası:Port 6667 -700 Tüm portlar çalışır.

Parola: Sunucuda kayıtlı nick (Rumuz) şifresi Password: Şifreli değil se boş gecebilirsiniz.

Kullanıcı: Takma İsim (Nick) kullanacağınız kullanıcı ismi

Gercek İsminizi yazmıyabilirsiniz kafanızda değişik isimler kullanabilirsiniz.

cep-telefonu

Yukarıda resim de görüldüği gibi sizler de ayarlarınızı kolay bir şekil de yapabilirsiniz. Hem özel hem de kanal genelin de kolay bir şekil de sohbet edebilirsiniz.

Türkçe Dil ve Harf karakter desteği olarak ISO- 8859-9 olarak tercih edebilirsiniz.

Daha sonra /Server irc.sohbetodalari.com giriş yaptık sonra öncelikle şuna dikkat etmenizi öneriyoruz, bir çok ircd Server sunucular spam saldırı clone bot ve inviter gibi saldırıları önlemek için sunucularda Giriş Kod uygulamasını yapmaktadırlar. Burada giriş yapacağınız server’e bağlandık sonra Statüs penceresin de karşınıza çıkacak /giris rakam orada yer Alan sayı ve rakamı girerek kolay bir şekil de Proxy olmadan kendi Cep Telefonlarınızdan irc sunuculara giriş yapabilirsiniz. Türkçe karakterler de cep telefonlarınız da yazılar Düzgün görülmiyebilir buda son zmanda eschat ve Java destekli Light İRC gibi mobil cep telefonlara göre uygulamaların yeni çıkması ilerliyen zamanda yeni versiyonlar da bu sorunun gideirlmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Sizler de dilediğiniz ve her Saat her Zaman Cep Telefonlarınızdan güzel ve kolay basit bir şekil de irc sunuuculara giriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Sesli Sohbet Girişi

6 Yorum yapılmış "Andro İRC Cep Telefon Chat Girişi"

 1. Srs demişki 18 Aralık 14 21:16 

  Bunu nasıl kullanabiliriz ? telefondan chate sohbete girmek için ne yapmak gerek

 2. NeFreT demişki 18 Aralık 14 21:24 

  Süper uygulama tavsiye ederim :)

 3. Yasar demişki 22 Aralık 14 19:30 

  Merhaba uygulamayı indirdim gerçekten güzel bir uygulama android telefonumla mırce bağlandım şuanda gayet kullanışlı ama arada türkçe karekter hatası veriyor bazen gidiyor reklam da yok uygulamada teşekkür ederim artık mobil olarak mircte geziniyorum.

 4. Serhat demişki 26 Aralık 14 16:36 

  Android telefonlarda kullandıgımız güzel bir program. Türkçe karakter sorunu yaşayan arkadaşlar Yeni Sunucu eklerken karakter seti bölümünden ISO-8859-9 u seçerek türkçe karakter sorununa çare bulabilirler. Uygulamayı kapatıp yeniden açtıgınızda artık ç – ş – ı – ğ gibi harflerde herhangi bir sorun yaşamıycaksınız…

 5. Wikipedia demişki 29 Aralık 16 19:40 

  Well, the simple answer can to check out the money. You may easily get puzzled when by which happens.
  Take that closer be on the lookout at generally money really going out. http://www.wikipedia.org

 6. Travel demişki 06 Ocak 17 03:03 

  Thanks for sharing your thoughts about andro irc
  kullanımı. Regards https://en.wikipedia.org/wiki/Gran_Canaria07-02

Yorum Yap

Sohbetodalari Site içi Arama

Yeni Güncel Kategori

Yeni Popüler Konular

 • http://www.sohbetodalari.com/survivor-all-star-2015.html
  Survivor All Star 2015

  Survivor All Star 2015 yarışma heyacanı tüm hızıyla devam etmektedir. 2015 yeni yıl Survivor All star yarışması 22 Şubat  Pazartesi […]

  Yazının devamı

 • http://www.sohbetodalari.com/omegla-tr.html
  Omegla TR

  Omegla hakkında herşey omegla sitesi ile ilgili bugün sizlere Rusya’nın en yaygın olarak kullanılan chatroulette tarzın da ve aynı benzeri […]

  Yazının devamı

 • http://www.sohbetodalari.com/gizlilik-politikasi.html
  Gizlilik Politikası

  Sohbetodalari.Com Web sitemize gelen değerli misafirlerimiz  sitemiz içerisin de yer alan gizlilik ilkesi ve şartları sizlerin daha iyi ve güvenli […]

  Yazının devamı

Copyright 2015 © 2025 - Sohbetodalari.Com Tüm hakları Gizlilik Politikası için de saklı tutulmaktadır. İzinsiz içerikler kullanılamaz.

Sohbet Odaları Chat