Gizlilik Politikası « sohbetodalari.com – chat, sohbet odaları, sohbet siteleri

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sohbetodalari.Com Web sitemize gelen değerli misafirlerimiz  sitemiz içerisin de yer alan gizlilik ilkesi ve şartları sizlerin daha iyi ve güvenli bir ortam da kaliteli bir hizmet anlayışı ile rahat etmeniz için ele alnmıştır. İş bu gizlilik politikamız aşağıda sizlere tanıtılmıştır.

Gizlilik Politikası

Sohbetodalari.Com sitemize giriş yapan ve sitemizden faydalanan kişilerin özel ve gizli kayıtladıkları Nick  (Rumuz) gibi ve kayıtlı E-mailler sitemiz yönetimi tarafından gizli tutulur ve korunur.

Sitemiz içerisin de sizlere sunulan ücretsiz hizmetlerimiz çok çeşitli olduğundan bazen ek şartlar ve güvenlik acısından ürün gereksimi ve yaş sınırlandırması uygulanabilir. Ek şartlar ile ilgili hizmetlerle birlikte sağlanır ve bu Hizmetleri kullanmanız halin de bizimle yaptığınız nick ve benzeri kayıtlarda şifrenizin ve bilgilerinizin güvenlik açısında gizlilik politikamıza uymanız gerekmektedir.

1- Kayıt yaptığınız nick ve rumuz şifrenizi asla bir başkalar ile paylaşmayınız, ve şifrenizi dağıtmayınız.

2- Şifrelerinizin ç(alındığı) anladığınız an lütfen sitemiz yöneticiler den Nick şifrenizin değişmesi talebin de bulunuz.

3- Çoklu nick ve rumuz kullanımında nicklerinizi  istediğiniz nickinize linkliyebilir ve kullanabilirsiniz.

Hizmetlerimizi Kullanma Politika Yönergemiz

Hizmetler kapsamında size sunulan tüm politikalara uymalısınız.

Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, Hizmetlerimize müdahale etmeyin veya sağladığımız arayüz ve talimatların dışında başka bir yöntemle erişmeye çalışmayın. Yürürlükteki ihracat ve yeniden ihracat denetimini sağlayan yasalar ve düzenlemeler dahil olmak üzere hizmetlerimizi yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size hizmet sunmayı askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Hizmetlerimizi kullanmanız size hizmetlerimizdeki veya eriştiğiniz içerikteki hiçbir fikri mülkiyet hakkının sahipliğini vermez. Sahibinden izin almadığınız veya yasalarca izin verilmediği takdirde hizmetlerimizdeki içeriği kullanamayabilirsiniz. Bu şartlar, size hizmetlerimizde yer alan marka unsurlarını veya logoları kullanma hakkını vermez. Hizmetlerimizde veya hizmetlerimizle birlikte görüntülenen hiçbir yasal uyarıyı kaldırmayın, üzerini kapatmayın ve değiştirmeyin.

Hizmetlerimiz Sohbetodalar.’ye ait olmayan bazı içerikler görüntüler. Bu içeriklerin tüm sorumluluğu yalnızca ilgili içeriği kullanıma sunan tüzel kişilere aittir. İçeriğin yasa dışı olup olmadığını veya politikalarımızı ihlal edip etmediğini belirlemek için içeriği inceleyebilir ve politikalarımızı veya yasaları ihlal ettiği kanaatine makul ölçüde varırsak içeriği kaldırabilir ya da görüntülemeyi reddedebiliriz. Ancak bu, içeriği mutlaka inceleyeceğimiz anlamına gelmez, dolayısıyla lütfen her durumda inceleme yapacağımızı varsaymayınız.

Hizmetlerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak size hizmet duyuruları, yönetim amaçlı iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz. Bu iletişimlerden bazılarını devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.

Hizmetlerimizin bazıları mobil cihazlarda kullanılabilir. Bu Hizmetleri dikkatinizi dağıtacak ve trafik veya güvenlik yasalarına uymanıza engel olacak biçimde kullanmayın. Sohbetodaları Hesabınız

Bazı hizmetlerimizi kullanabilmeniz için bir Sohbetodalari Hesabınızın olması gerekebilir. Sohbetodaları Hesabınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Sohbetodaları Hesabınızı korumak için şifrenizi gizli tutun. Sohbetodalari Hesabınızda veya Sohbetodalari Hesabınız üzerinden yapılan etkinliklerin sorumluluğu size aittir. Sohbetodalari Hesabınızın şifresini üçüncü taraf uygulamalarında kullanmamaya çalışın.

Gizlilik ve Telif Haklarının Korunması

Sohbetodalari.com’un gizlilik politikaları, hizmetlerimizi kullandığınızda kişisel verilerinizi nasıl ele aldığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu açıklar. Hizmetlerimizi kullanarak, Sohbetodalari’nin bu verileri gizlilik politikasına uygun şekilde kullanabileceğini kabul etmiş olursunuz.

Bazı Hizmetlerimiz içerik yüklemenize, iletmenize, depolamanıza, göndermenize veya almanıza izin verir. Söz konusu içerikte sahip olduğunuz tüm fikri mülkiyet haklarını aynı şekilde korursunuz. Kısacası, sizin olan sizin kalır.

Hizmetlerimizin Değiştirilmesi ve Kaldırılması

Hizmetlerimizi düzenli olarak değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Hizmetlere işlevler ve özellikler ekleyebilir, mevcut işlevleri ve özellikleri kaldırabilir ve bir Hizmeti tamamen askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Her ne kadar ayrılmanız bizi üzecek olsa da, hizmetlerimizi kullanmayı dilediğiniz zaman bırakabilirsiniz. Sohbetodalari.com ayrıca, istediği zaman hizmetleri size sunmayı durdurabilir veya hizmetlerimizi kullanmanızla ilgili yeni kısıtlamalar ekleyebilir ya da oluşturabilir.

Verilerinizin sahibinin siz olduğunuza inanırız ve bu verilere erişiminizi korumak bizim için önemlidir. Bir hizmeti vermeyi durduracak olursak, makul bir şekilde mümkün olduğunda, kullanıcılarımıza uygun bir süre öncesinden uyarı gönderir ve kendilerine ait bilgileri söz konusu hizmetten alabilmeleri için fırsat tanırız.

Garantilerimiz ve Reddettiğimiz Sorumluluklar

Hizmetlerimizi ticari olarak makul düzeyde beceri ve özenle sunarız ve hizmetlerimizden keyif almanızı dileriz. Ancak, hizmetlerimiz hakkında söz veremeyeceğimiz bazı konular vardır.

Sohbetodalari.com veya tedarikçileri ya da dağıtıcıları, işbu şartlarda ve ek şartlarda açıkça belirtilenler haricinde, hizmetlerle ilgili hiçbir belirli vaatte bulunmamaktayız. Örneğin hizmetlerde yer alan içerikler, hizmetlerin belirli işlevleri, bunların güvenilirliği, kullanılabilirliği veya ihtiyaçlarınızı karşılama hakkında hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Hizmetleri «olduğu gibi» sunmaktayız.

Bazı yargı alanları, zımni ticari elverişlilik garantisi, belirli bir amaca uygunluk ve hakların ihlal edilmemesi gibi garantiler öngörebilmektedir. Yasaların izin verdiği ölçüde tüm bu garantileri kapsam dışında tutmaktayız.

İşbu Şartlar hakkında

İşbu şartları veya bir hizmet için geçerli olan herhangi bir ek şartı (örneğin yasalarda veya hizmetlerimizde gerçekleşen değişiklikleri yansıtmak için) değiştirebiliriz. Şartlara düzenli aralıklarla bakmanız gerekir. Bu şartlarda yapılan değişikliklerle ilgili uyarıyı bu sayfada yayınlarız. Değiştirilen ek şartlarla ilgili uyarıyı geçerli olduğu hizmette yayınlarız. Değişiklikler geriye dönük olarak uygulanmaz ve yayınlandıkları tarihten sonraki en az on dört gün içinde yürürlüğe girer. Ancak bir hizmete yeni eklenen işlevlere yönelik değişiklikler veya yasal sebeplerle yapılan değişiklikler derhal yürürlüğe girer. Bir hizmetle ilgili değiştirilen şartları kabul etmezseniz, ilgili hizmeti kullanmayı durdurmalısınız.

Bu şartlar ile ek şartlar arasında bir uyumsuzluk varsa, söz konusu uyumsuzluk çerçevesinde ek şartların hükmü geçerlidir.

Bu şartlar Sohbetodalari.com ile sizin aranızdaki ilişkiyi denetler. Bunlar herhangi bir üçüncü taraf lehine hak doğurmaz.

Bu şartlara uymamanız halinde derhal işlem yapmazsak, bu, sahip olabileceğimiz herhangi bir haktan (gelecekte işlem yapmak gibi) vazgeçtiğimiz anlamına gelmez.

Belirli bir şart uygulanamaz hale gelirse, bu durum diğer hiçbir şartı etkilemez. Sohbetodalari.Com ile nasıl iletişime geçeceğiniz konusunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Not: Şiddet, Siyaset, TC Yasa ve kanunlarına aykırı, din, dırk, mezhep ve siyasi parli liderleri hakkında konuşmak başkalarına ait özel adres isim Telefon değerlerimize ve Tc devleti hakkında global sohbet odalarımızda uygunsuz bir şekil de hareket eden kişiler sitemiz yönetimi tarafından uyarılır, bu uyarılara uymuyan kullanıcılarin üyelikleri iptal edilir ve sitemizden uzaklaştırma cezası alırlar.

Sitemiz: 18 yaş altı çocukların korunması yönden titizlik ve Ar-ge çalışmaları yapmaktadır.

Sohbetodalari.Com

 

 

 

 

Sesli Sohbet Girişi

2 Yorum yapılmış "Gizlilik Politikası"

 1. Sero demişki 18 Aralık 14 21:15 

  Hayırlı olsun çok güzel bir site. sohbet chat rahatlıkla takılabilecek bir site ….

 2. Степан demişki 04 Nisan 17 13:04 

  Мой сайт был взломан и в нем размещена ссылка вашего сайта. Считаю что вы вторглись в мою частную собственность и имеете прямое отношение к взлому сайта. Если не последует извинений обращусь во все международные организации для уголовного преследования вас.

Yorum Yap

Sohbetodalari Site içi Arama

Yeni Güncel Kategori

Yeni Popüler Konular

 • http://www.sohbetodalari.com/survivor-all-star-2015.html
  Survivor All Star 2015

  Survivor All Star 2015 yarışma heyacanı tüm hızıyla devam etmektedir. 2015 yeni yıl Survivor All star yarışması 22 Şubat  Pazartesi […]

  Yazının devamı

 • http://www.sohbetodalari.com/omegla-tr.html
  Omegla TR

  Omegla hakkında herşey omegla sitesi ile ilgili bugün sizlere Rusya’nın en yaygın olarak kullanılan chatroulette tarzın da ve aynı benzeri […]

  Yazının devamı

 • http://www.sohbetodalari.com/gizlilik-politikasi.html
  Gizlilik Politikası

  Sohbetodalari.Com Web sitemize gelen değerli misafirlerimiz  sitemiz içerisin de yer alan gizlilik ilkesi ve şartları sizlerin daha iyi ve güvenli […]

  Yazının devamı

Copyright 2015 © 2025 - Sohbetodalari.Com Tüm hakları Gizlilik Politikası için de saklı tutulmaktadır. İzinsiz içerikler kullanılamaz.

Sohbet Odaları Chat