Sohbet Odaları « sohbetodalari.com – chat, sohbet odaları, sohbet siteleri

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Sohbetodalari.Com, Hakkında genel bir bilgilendirme ve tanıtım olarak bugün sizlere sohbet odaları sitemizin web archive (arsiv) bilgilerine bakarak biraz öz geçmişi ve gelecekteki Misyon ve Vizyonumuz hakkında detaylı bir şekil de sizlere tanıtım hakkında biraz ön bilgi sunmak istiyorum.
Web sohbet giriş adresimiz: Sohbet Odaları
İRC mIRC giriş adresimiz: /server irc.sohbetodalari.com

Sohbet Odaları Genel Bilgilendirme
Türkiye’nin en kaliteli ve popüler sohbet sitesi olarak sohbetodalari.com ilk register (kayıt) edildiği Tarih Mart Ay’ı itibari olarak (2001) Yıl itibari ile ilk kayıt edildiği tarih web archive sitesin de yer almıştır. Site kendi alanında Türkiye’nin en iyi seviyeli ve üyeliksiz ücretsiz sohbet ve chat alanın da hizmet veren Google arama motoru üzerin de hit getirebilecek en iyi Keyword(s) ve kendi alanında aranması yüksek Jenerik isme hitap eden en iyi sohbet sitesidir.
Site yüksek fiyat ve ücretin de dolayı genelikle Nokta firması tarafından USD (Dolar $ ) baazın da değişik Türkiye’nin önde gelen ideal büyük İRC(D) alanında hizmet veren büyük siteler tarafından kiralanmış ve bu tarz da kullanılmıştır.
17.12.2014 Tarihi itibari ile XXXX Dolar baazında Nokta Firmasından tarafımızca tüm hakları ödenmiş ve domain’i bünyemize katmış bulunmaktayız.
Yüksek bir fiyat ödenerek alınan bu domain umarım Türk İRC gelişmekte olan ve faydalı bir sunucu haline gelecektir.
Son zaman da IRC öldü yada eski canlılık yok çok kişi artık sosyal paylaşım ağ siteleri (Facebook – Twitter) ve kameralı sesli görüntülü sohbet sitelerini tercih ederek, yazılı java niteliğindeki text görünümü ve bu doğrultuda hizmet veren sitelere olan rekabet ve girişlerin gözle görülür şekil de azaldığını beyan etseler bile, biz ircd gönül veren insanlar olarak asla insanların var oldukca Google arama motoruna chat, sohbet ve sohbet odaları gibi kelimeler aramalara yazdıkları sürece biz chat ve sohbet sitelerin güncel bir şekil de ayakta duracaklarına inandığımızı ve kendimize güvendiğimizi burada bir kere daha size bildirmek istiyorum.
Sohbetodaları.Com Misyonumuz
Misyon olarak: Türkiye’nin en iyi eğlence ve seviyeli sohbet odaları bedava üyeliksiz ve herhnagi bir ücret taleb etmeden sırf ”Kahve bahane sohbet şahane” olsun diyerek seviyeli bir ortam da sizlere hizmetin en iyisini vermeye devam edecez. Misyonumuz Türkiye’nin ilke ve kanunlarına uygun hareket edip, öncelikle dürüstliük ilkelerinden ödün vermeden en kaliteli sohbet portalını siz değerli kullanıcılarımıza kazandırmak olacaktır.
Vizyonumuz
Sohbetodalari.Com sitesi olarak, sitemize Google, Bing, Ask, Alexa, Yahoo, İcq, Twitter, Facebook gibi sosyal ağ ve arama motorları ve Türkiye’nin en büyük webmaster ve İRC Topluluğu olarak Forum kullanıcı dost ve arkadaş ve değerli ziyaretci misafirlerimize seviyeli düsürt argo küfürün ve reklam flood kötü yazılım script herhangi bir oper/admin görevli kanal satışları paralı oper yöneticileri olmadan tamamen sade ve düzgün seviyeli güzel bir sohbet ortamında siz değerli ziyaretci ve misafirlerimize kaliteli bir hizmet anlayışı ile 7/24 online bir şekil de en iyi güzel hizmeti vermek için burdayız.
Sitemiz çeşitli kategorlerden sizlere hizmet verecektir. Bu Kategoririlemiz genellikle sohbet chat kategorileri daha sonra güncel haberler moda magazin, günlük astroloji fal burç yorumları, şiir ve güzel sözler üzerine sizlere hizmet verecektir.
Sohbet odalarımız ve genel muhabbet kanallarımız hakkında biraz sizlere ön bilgi vermek istiyorum.
Sohbet Kanalları
Global eğlence ve Bay ve Bayan arkadaşlık muhabbet odamız #Sohbet kanalıdır.
Oyun, Yarişma soru cevap Kelime Türetmece Oyun kanallarımız ise #Oyun kanalıdır.
7/24 Müzik eğlence canlı istek parcalar keyif dolu vakitler gecirmek için #Radyo kanalımızı kullanabilirsiniz.
Sitemiz içerisin de uygun görmediğimiz genellikle insanlarımızın rahat bir ortamda keyifli sohbet edebileceği bir dosthane ortamda belli başlı kanal kurallarımız hakkında biraz sizleri bilgilendirmek istiyorum.
Sohbet Kuralları
1-) Global sohbet ve chat odalarımızda küfür, argo kötü söz söylemek kesinlikle yasaktır.
2-) Reklam, şiddet, Flood, bot, clone, invite gibi proğram ve saldırıda bulunmak yasaktır.
3-) Kanal odalarımız genel de başkalara ait özel bilgileri dağıtmak yasaktır. (Skype, Telefon, Özel Bilgiler İsim Adres vs).
4-) Başka sitelere ait web url home page site ismi vermek reklam yapmak kesinlikle yasaktır.
5-) TC Yasa ve kanunlarına aykırı şekil de hareket etmek yasaktır. Din dil ırk mezhep ayrımı ve siyaset yapmak yasaktır.
Bu kurallarımız sizlerin daha iyi ailecek arkadaşlarınızla eş dost sevdiklerinizle seviyeli bir ortam da güzel keyif alacağınız bir sohbet hizmeti vermek içindir. Lütfen sizlere yapılmasını istemediğiniz hal ve hareketleri sizler de başkalarına yapmayınız.
İletişim Reklam
Bizlere istek şikayet ve öneriler de bulunmak sitemize reklam ve banner değişimi reklam alımı ve bilgi danışma hakkında bizlere 7/24 online canlı yardım almak için bizlere
Skype: ve E-mail : iletişim adreslerimiz de ve web sitemiz #operhelp ve #yardim kanallarımız üzerin de bizlere ulaşabilirsiniz.
Sohbetodalari.Com Since 2014- 2015 – 2025 Tüm hakları Sohbetodalari sitesine aittir.
Web sohbet giriş adresimiz: Sohbet Odaları
İRC mIRC giriş adresimiz: /server irc.sohbetodalari.com

Proje ve emeklerinden dolayı öncelikle yanımda olan tüm dost ve arkadaşlara Teşekkür ederim.
TUNAHAN & Ody (Sonic) İRC Platformunda görevli Admin/Oper/Op görevli arkadaşlara Teşekkürü bir borç biliriz.
YaGMuRYüReKLiM
Sohbetodalari.Com

 

 

Sesli Sohbet Girişi

Sohbetodalari Site içi Arama

Yeni Güncel Kategori

Yeni Popüler Konular

 • http://www.sohbetodalari.com/survivor-all-star-2015.html
  Survivor All Star 2015

  Survivor All Star 2015 yarışma heyacanı tüm hızıyla devam etmektedir. 2015 yeni yıl Survivor All star yarışması 22 Şubat  Pazartesi […]

  Yazının devamı

 • http://www.sohbetodalari.com/omegla-tr.html
  Omegla TR

  Omegla hakkında herşey omegla sitesi ile ilgili bugün sizlere Rusya’nın en yaygın olarak kullanılan chatroulette tarzın da ve aynı benzeri […]

  Yazının devamı

 • http://www.sohbetodalari.com/gizlilik-politikasi.html
  Gizlilik Politikası

  Sohbetodalari.Com Web sitemize gelen değerli misafirlerimiz  sitemiz içerisin de yer alan gizlilik ilkesi ve şartları sizlerin daha iyi ve güvenli […]

  Yazının devamı

Copyright 2015 © 2025 - Sohbetodalari.Com Tüm hakları Gizlilik Politikası için de saklı tutulmaktadır. İzinsiz içerikler kullanılamaz.

Sohbet Odaları Chat