Survivor All Star 2015 « sohbetodalari.com – chat, sohbet odaları, sohbet siteleri

Survivor All Star 2015

Survivor All Star 2015

Survivor All Star 2015

Survivor All Star 2015 yarışma heyacanı tüm hızıyla devam etmektedir. 2015 yeni yıl Survivor All star yarışması 22 Şubat  Pazartesi Acun Ilıcalı tarafından Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlanacak.

Bu yıl çok süprizlerle dolu bir yarışma olacağı şimdiden belli. Son dönemde Türkiye de yaşanılan olayları geri de bırakacak Adrenalini yüksek bir yarışma kadrosu şimdiden renklenmeye ve kadronun gerisi tamamlandı.

survivor

14 Kişilik Survivor all star yarışma kadrosu belli oldu. 22 Şubat’a başlıyacak ve tam kadronun ise yarına netlik kazanacağı açıklandı. Merakla beklenen 2015 Survivor all star yarışma kadrosuna katılacak 14 İsim belli oldu. Yarışmaya katılacak isimler tek tek açıklandı.

Türkiye ve Avrupa da bir çok Türk Gurbetci vatandaşlarımızın yakından takip ettiği ve izlenme rekorları kıran yarışma proğramı Survivor all star 2015 yarışma heyacanı için artık nefesler tutuldu, geriye sayım başladı. 2015 Ocak ve Şubat Ay’ından beri tanıtım ve kadroda yer alacak İsim listesinin belirlenmesi ve açıklanması 22 Şubat’a başlıyacak yarışmanin heyecanını şimdiden artırmaya devam ediyor. Bu güne Kadar yarışan en başarılı yarışmacıları bir araya getirerek olan Survivor All Star tüm heyecanıyla Acun Ilıca tarafından ve Tv8 ekranların da yer alacakç
Tüm Dünya’da izlenme rekorları kıran survivor yarışmasına sayılı günler kaldı. Birbirinden iddiali isimlerin Dominik Cumhuriyeti yarışma Adaı’nda kıyasıya yaşam mücadelesine ve kıyasıa çekişmesine sahne olan Survivor’un yarışma kadrosu bu kez başarılı ve deneyimli isimlerden oluşacak. Daha önceki oynanan yarışmaya katılan isimlerin bir araya geleceği Survivor’da yenilik olarak şampıyonlar ve finalistler ve izleyicilerin aklında kalan isimler en iyi olmak için mücadele edecekler.
Survivor All Star kadrosuna Ocak ve Şubat Ay’ı itibari ile katılacak isim ve kadro şu şekil de belirlendi;
Allstar Yarışma Kadroları
Duygu Çetinkaya
Anıl Tetik
Nadia Zagli
Hasan Yalnızoğlu
Hakan Hatipoğlu
Turabi Çamkıran
Hilmi Cem İntepe
Merve Oflaz
Pascal Nouma
Serenay Aktaş
Fulya Keskin
Sahra Işık
Almeda Abazi ve gecen gün Survivor all star yarışmasına katılacak diğer bir isim ise Ahmet Dursun oldu.
Peki Survivor All Star ne Zaman başlıyacak.
Survivor All Star’ın başlaması için geri sayım başladı. Milyonlarca yarışma hayranı şimdiden yarışma gününü iple cekmeye başladılar. Merak edilen yarışmanın ne Zaman ve nerde başlanacağı konularıydı. Survivor all star yarışmasının başlanacağı tarih 22 Şubat 2015 Tv8 ekranların da yayınlanmaya başlanacak.

survivor-yarışmasına-kimler-katılıyor
Survivor All Star nerede çekilecek?
Bir Turizm ve Tatil harıkası olan Dünya’nın en güzel kuşkusuz en eşsiz doğasıyla ve güzelliği ile büyülüyen Dominik Cumhuriyeti’nde çekilecek. Geçtiğimiz Yıl yarışmanın ilk etapında büyük bir mücadelenin yaşandığı bu güzelım Domonik adaların da bu kez şampiyonlar ve efsane isimlerin çekişmesi yaşanacak.
2015 yeni Survivor yarışmasın da sizlerin Oylarınız ile belirlenecek yarışmayı kazanacak Favori adayınız bu Yıl sizce kim kazanacak ödülleri kapacak lütfen bunlari bizlerle yorum şeklinde paylaşınız. Daha önce Survivor all star yarışmasına katılacak isim olarak Nihat Doğan açıklanmıştı. Ama daha sonra yaşanılan olaylardan sonra Nihat Doğan Acun Ilıca’lıda affını isteyerek Survivor yarışmasına katılmadı. Yarışmadan çekilen Nihat Doğan’ın yerine son anda kadroya Ahmet Dursun katıldı. Bakalım ilerliyen günler de survivor all star yarışmasın da ne gibi süprizler bizleri bekliyor hep beraber görcez.

Survivor all star 2015 yarışma hakkında gerekli bilgilendirme ve detayları takip edebileceğiniz sitelerin listesi aşağıdaki gibidir.

Survivorallstar.Org

 

 

Sesli Sohbet Girişi

Yorum Yap

Sohbetodalari Site içi Arama

Yeni Güncel Kategori

Yeni Popüler Konular

 • http://www.sohbetodalari.com/survivor-all-star-2015.html
  Survivor All Star 2015

  Survivor All Star 2015 yarışma heyacanı tüm hızıyla devam etmektedir. 2015 yeni yıl Survivor All star yarışması 22 Şubat  Pazartesi […]

  Yazının devamı

 • http://www.sohbetodalari.com/omegla-tr.html
  Omegla TR

  Omegla hakkında herşey omegla sitesi ile ilgili bugün sizlere Rusya’nın en yaygın olarak kullanılan chatroulette tarzın da ve aynı benzeri […]

  Yazının devamı

 • http://www.sohbetodalari.com/gizlilik-politikasi.html
  Gizlilik Politikası

  Sohbetodalari.Com Web sitemize gelen değerli misafirlerimiz  sitemiz içerisin de yer alan gizlilik ilkesi ve şartları sizlerin daha iyi ve güvenli […]

  Yazının devamı

Copyright 2015 © 2025 - Sohbetodalari.Com Tüm hakları Gizlilik Politikası için de saklı tutulmaktadır. İzinsiz içerikler kullanılamaz.

Sohbet Odaları Chat